Printed Materials

Number of items: 397

1921-1922 A Zászlónk című újság 4 db száma
15299.

1 400 HUF
1922 Pesti Hírlap XLIV. évf. 145. sz., 1922. jún. 29., a címlapon: A nagykövetek értekezlete a magyar határkiigazítás kérdéséről, kissé sérült, 20 p.
15300.

1922 Pesti Hírlap XLIV. évf. 145. sz., 1922. jún. 29., a címlapon: "A nagykövetek értekezlete a magyar határkiigazítás kérdéséről", kissé sérült, 20 p.

1 400 HUF
15301.

2 000 HUF
cca 1925-1936 3 db osztrák idegenforgalmi ismertető füzet / kiadvány, német nyelven, fekete-fehér képekkel illusztrálva, vegyes állapotban
15302.

1 600 HUF
cca 1925 vitéz Madarász László Légi háború c. könyvének ismertetője és előfizetési felhívása
15303.

3 000 HUF
1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
15304.

3 000 HUF
1926 XXI. Testnevelési utasítás, II. rész Testnevelési és sportágak, 1. füzet: Játékok, 72p
15305.

1 800 HUF
1926 A Neptun Budapesti Evezős Egylet évi jelentése. 38 p képekkel
15306.

2 400 HUF
cca 1926 A Magyarországi Szocialista Munkáspárt röplapja. Sérült. Üvegezett keretben. 22x16 cm
15307.

100 HUF
0,27
0,29
cca 1927 Prohászka Ottokár püspök emléklap, Strelisky-fiók felvétele, kiadja ifj. Kellner Ernő, 15x10,5 cm
15308.

1 200 HUF
15309.

2 000 HUF
1928 Országos Magyar Dalosszövetség Díszhangversenyének meghívója, 4p
15310.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF