15095.
435. Closed Online auction
Maps
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A Magyar Szent Korona Országainak politikai térképe, terv: Kogutowicz Károly, kissé foltos és sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5×39,5 cm