13735. 435. Closed Online auction Documents
2 000 HUF
0 HUF
1939-1950 8 db Orvosi naptár, 1939-1944, 1948, 1950. Változó állapotban, kopott borítókkal, kettő sérült gerinccel, bejegyzésekkel.
Photo of the item taken by : karap_norbert