Antique

Number of items: 318

Ezüst (Ag) elefánt fejes art deco sétabot, sétapálca, francia, jelzett, 90 cm
11919.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
323,45
349,85
Minimum bid:
120 000 HUF
Kirner József (1838-?) puskaműves: revolver cca 1860 436-os szám jelzett, virág díszes gravírozással, szép állapotban 22 cm,
11920.

Available for bidding
300 000 HUF
808,63
874,64
Minimum bid:
300 000 HUF
Antik Bulgog revolver, hatástalanított tokkal / Antique Obsolete Calibre Plated .320 Bulldog Elvira Pocket Revolver 17 cm
11921.

Available for bidding
80 000 HUF
215,63
233,24
Minimum bid:
80 000 HUF
11922.

Available for bidding
60 000 HUF
161,73
174,93
Minimum bid:
60 000 HUF
Cca. 1900 Szilágyi és diskant Diósgyőri gépgyár, szarvas és farkas küzdelme, tálka, jelzett, kopásokkal, 12x14,5 cm
11923.

Available for bidding
40 000 HUF
107,82
116,62
Minimum bid:
40 000 HUF
Goebel Artis Orbis, Gustav Klimt: Judith and the Head of Holofernes Judith I., porcelán fali kép, dekoratív keretben. Jelzett, hibátlan állapotban. 13,5x10 cm
11924.

Goebel Artis Orbis, Gustav Klimt: Judith and the Head of Holofernes "Judith I.", porcelán fali kép, dekoratív keretben. Jelzett, hibátlan állapotban. 13,5x10 cm

Available for bidding
16 000 HUF
43,13
46,65
Minimum bid:
16 000 HUF
Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzett, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben.
11925.

Available for bidding
10 000 HUF
26,95
29,15
Minimum bid:
11 000 HUF
Antik egyházi szobor, laparanyozott fa, kopásokkal, m: 21 cm
11926.

Available for bidding
24 000 HUF
64,69
69,97
Minimum bid:
24 000 HUF
Faragó Miklós: Hollóházi porcelánkép. Keretben, jelzett, hibátlan. 9x7 cm
11927.

Available for bidding
12 000 HUF
32,35
34,99
Minimum bid:
12 000 HUF
Muharos Lajos: Iparművész réz és bronz serleg, kopásokkal, Jelzés nélkül 20 cm
11928.

Available for bidding
12 000 HUF
32,35
34,99
Minimum bid:
12 000 HUF
11929.

Available for bidding
55 000 HUF
148,25
160,35
Minimum bid:
55 000 HUF
Cca. 100 darabos vegyes fosszília, műanyag tartókban. Izgalmas gyűjtői darabokkal is. Vegyes méretben.
11930.

Available for bidding
100 000 HUF
269,54
291,55
Minimum bid:
100 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.