11045. 434. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
Rosenthal teás készlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, kanna, kiöntő és cukortartó, matricás, jelzettek a csészék és csészealjak aljain, kopott, az egyiken hajszálrepedéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras