10914. 434. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
2 db Herendi Viktória mintás leveses tányér, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, apró tűzrepedéssel, csorbával, jelzett, d: 24,5cm