Number of items: 232

Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Fehér mázas, jelzett, hibátlan Erdey Dezső (1902-1957) szobrász jelzett formaterve. m: 23,5 cm
10868.

100 000 HUF
269,54
291,55
10
Herendi Vieux mintás Gerpárd, Első kiadás R!, hálós és 24K arany festés, méret L (16cm x 13cm x 7cm), hibátlan állapot. Jelzett.
10869.

200 000 HUF
539,08
583,09
Herend- Tigris fekete hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x 9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.
10870.

200 000 HUF
539,08
583,09
Herendi Vieux Tigris zöld hálós és arany festéssel. Méret L (20cm x 9,2cm x 8,5cm), hibátlan állapot. Jelzett.
10871.

160 000 HUF
431,27
466,47
Herendi Vieux mintás Tigris fekvő, fekete hálós és 24K arany festéssel. Méret L (18cm x 7cm x 5cm), hibátlan állapot. Jelzett. Boltban már nem kapható típus.
10872.

160 000 HUF
431,27
466,47
10873.

85 000 HUF
229,11
247,81
10874.

100 000 HUF
269,54
291,55
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
10875.

150 000 HUF
404,31
437,32
10876.

26 000 HUF
70,08
75,80
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, szájperemén minimális mázlepattanás. m: 16 cm, d: 10 cm
10877.

11 000 HUF
29,65
32,07
Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm
10878.

4 800 HUF
12,94
13,99
1984. Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984 eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm
10879.

4 800 HUF
12,94
13,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.