8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Nagy Lajos (1956-): Férfi portré (kétoldalas mű, hátoldalán fehér botos portré). Olaj, farost, kissé sérült, jelzés nélkül. 31,5x23,5 cm