Number of items: 427

Fényes Adolf (1867-1945): Reggelizők. Linómetszet, papír, sérült, jelzett, 23x28 cm
10086.

5 000 HUF
Ficzek Ferenc (1947-1987): Szék. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 22x22 cm
10087.

20 000 HUF
54,05
58,82
Frank Frigyes (1890-1976): Pereházy Károly művészettörténész portréja, 1971. Szén, ceruza, papír, jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal: (...) Károlynak őszinte tisztelettel. Üvegezett fa keretben. 47,5×36,5 cm
10088.

Frank Frigyes (1890-1976): Pereházy Károly művészettörténész portréja, 1971. Szén, ceruza, papír, jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal: "(...) Károlynak őszinte tisztelettel." Üvegezett fa keretben. 47,5×36,5 cm

19 000 HUF
51,35
55,88
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/40), lapméret: 35x50 cm
10089.

22 000 HUF
59,46
64,71
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 33×17 cm / screenprint on paper, signed
10090.

16 000 HUF
43,24
47,06
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 24/40, 50x35 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed, numbered: 24/40. 50x35 cm
10091.

24 000 HUF
64,86
70,59
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 40×27 cm / screenprint on paper, signed
10092.

24 000 HUF
64,86
70,59
Fülöp György (1923-): 1950 - indexen (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x14,5 cm.
10093.

4 000 HUF
10094.

8 000 HUF
10095.

7 000 HUF
18,92
20,59
Füzesi Lajos (1931-2005): Műtermi erotikus karikatúra (cím nélkül). Gouache, golyóstoll, ceruza, kollázs, papír, jelezve jobbra középen. Füzesi Lajos autográf ajánlási soraival 1972-ből. Lapszéli törésnyommal, 30x21 cm. Hátoldalára ragasztva: Kallus László (1924-1998): Portré (festő vagy grafikus karikatúrája). Tus, papír. Jelzett. 10x7 cm
10096.

6 000 HUF
Gaál Domonkos (1940-2009): Győr. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27×40cm
10097.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF