11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
2 db mű egy paszpartuban: Papp Oszkár (1925-2011): Virágok. Tus, papír, jelzett, papírra ragasztva. 20x29 cm. id. Marosán László (1916-1991): Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, alján ajándékozási sorokkal 1977-ből. 17x17 cm. Paszpartu hátoldalára 2 db újságból kivágott nekrológ Kondor Béla halálhírével 1972-ből.