10432.
434. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Olvashatatlan (Kántor?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1943. Olaj, vászon, kissé sérült. 99,5x80 cm