10661. 434. Closed Online auction Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 800 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Őszi táj, olaj, farost, hátoldalán "Hetényi" felirattal, dekoratív fakeretben, h, 22,5×8,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván