Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 157

~1970. Politikai irodalom terjesztő 5 év ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + Politikai irodalom terjesztő 10 év aranyozott műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + A Pártsajtó Kiváló Terjesztője egyoldalas öntött bronz emlékérem dobozban. Szign.:PJ (82mm) T:1- sérült tok
33488.

~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + "Politikai irodalom terjesztő 10 év" aranyozott műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + "A Pártsajtó Kiváló Terjesztője" egyoldalas öntött bronz emlékérem dobozban. Szign.:"PJ" (82mm) T:1- sérült tok

1 400 HUF
~1970-1975. A (Athenaeum Nyomda) ezüstözött műgyantás jelvény (15x15mm) + Politikai irodalom terjesztő 5 év ezüstözött, zománcozott törzsgárda jelvény (23x20mm) + Kossuth Könyvkiadó / Kiváló terjesztő kétoldalas öntött, ezüstpatinázott emlékérem (50mm) + MN (Magyar Néphadsereg) - Kiváló könyvterjesztő egyoldalas öntött bronz emlékérem (66mm) T:1,1- patina
33489.

~1970-1975. "A (Athenaeum Nyomda)" ezüstözött műgyantás jelvény (15x15mm) + "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött, zománcozott törzsgárda jelvény (23x20mm) + "Kossuth Könyvkiadó / Kiváló terjesztő" kétoldalas öntött, ezüstpatinázott emlékérem (50mm) + "MN (Magyar Néphadsereg) - Kiváló könyvterjesztő" egyoldalas öntött bronz emlékérem (66mm) T:1,1- patina

2 200 HUF
5,95
6,47
~1970-1980. Véradásra kész zománcozott bronz jelvény (22mm) T:2
33490.

~1970-1980. "Véradásra kész" zománcozott bronz jelvény (22mm) T:2

1 600 HUF
~1970-1980. UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség) francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1-
33491.

~1970-1980. "UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség)" francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1-

800 HUF
~1970-1980. BHG - Beloiannisz Híradástechnikai Gyár zománcozott bronz jelvény, eredeti tokban (40mm) T:1-
33492.

~1970-1980. "BHG - Beloiannisz Híradástechnikai Gyár" zománcozott bronz jelvény, eredeti tokban (40mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
~1970-1980. Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-
33493.

~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-

1 400 HUF
~1970-1980. Festett fém vöröskeresztes jelvény, 7db (29x26mm) T:2
33494.

2 000 HUF
~1970-1985. 4xklf Véradásért 10-30 festett, műgyantás jelvény (23x26mm) + 4xklf tombak véradó jelvény (5-20 véradásért) közte 3x zománcozott, 1x műgyantás (19x13mm) + Vöröskeresztes munkáért 25 zománcozott tombak jelvény (30x18mm) + Véradás szervezéséért kitüntetés műgyantás bronz miniatűrje (17mm) T:1,1-
33495.

~1970-1985. 4xklf "Véradásért 10-30" festett, műgyantás jelvény (23x26mm) + 4xklf tombak véradó jelvény (5-20 véradásért) közte 3x zománcozott, 1x műgyantás (19x13mm) + "Vöröskeresztes munkáért 25" zománcozott tombak jelvény (30x18mm) + "Véradás szervezéséért" kitüntetés műgyantás bronz miniatűrje (17mm) T:1,1-

2 600 HUF
7,03
7,65
1971. VII. Nyári Úttörő Olimpia - Miskolc festett műgyantás jelvény (22mm) + 1974. Nyári Úttörő Olimpia - Kaposvár krómozott, festett, műgyantás jelvény (35x26mm) + Balatoni Úttörőváros Zánka krómozott, festett jelvény (15x20mm) + Úttörő Kulturális Szemle aranyozott műgyantás jelvény (31mm) + A Magyar Népköztársaság úttörője festett jelvény (31x28mm) + Előre gépi hímzett műselyem úttörő zászló függesztőpántokkal, három oldalán rojttal (270x365mm) T:1,1-
33496.

1971. "VII. Nyári Úttörő Olimpia - Miskolc" festett műgyantás jelvény (22mm) + 1974. "Nyári Úttörő Olimpia - Kaposvár" krómozott, festett, műgyantás jelvény (35x26mm) + "Balatoni Úttörőváros Zánka" krómozott, festett jelvény (15x20mm) + "Úttörő Kulturális Szemle" aranyozott műgyantás jelvény (31mm) + "A Magyar Népköztársaság úttörője" festett jelvény (31x28mm) + "Előre" gépi hímzett műselyem úttörő zászló függesztőpántokkal, három oldalán rojttal (270x365mm) T:1,1-

4 800 HUF
12,97
14,12
1973. Budapest BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) zománcozott tombak jelvény (26x18mm) + 1974. 18-26-5 Budepest BNV zománcozott tombak jelvény (20x32mm) + 1975. V.21-29 Tavaszi BNV zománcozott Cu jelvény (22x40mm) + DN 2xklf Hungexpo zománcozott tombak jelvény (33x23mm,33x33mm) T:1,1- zománchiba
33497.

1973. Budapest BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár)" zománcozott tombak jelvény (26x18mm) + 1974. "18-26-5 Budepest BNV" zománcozott tombak jelvény (20x32mm) + 1975. "V.21-29 Tavaszi BNV" zománcozott Cu jelvény (22x40mm) + DN 2xklf "Hungexpo" zománcozott tombak jelvény (33x23mm,33x33mm) T:1,1- zománchiba

2 400 HUF
1974. Magyar Édesipar Törzsgárda 30 egyoldalas, aranyozott, festett plakett eredeti dobozban, adományozói igazolással (50x50mm) T:1
33498.

1974. "Magyar Édesipar Törzsgárda 30" egyoldalas, aranyozott, festett plakett eredeti dobozban, adományozói igazolással (50x50mm) T:1

2 200 HUF
5,95
6,47
1974. Kiváló Dolgozó műanyag - bronz kompozit, rátétes kitüntetés zománcos és műgyantás színezéssel, miniatűrrel, igazolással, dobozban (41x41mm) + Vincze Dénes (1924-1972) ~1978. Az Építőipar kiváló dolgozója részben aranyozott, műgyantás miniszteri kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban (31x31mm) T:1-
33499.

1974. "Kiváló Dolgozó" műanyag - bronz kompozit, rátétes kitüntetés zománcos és műgyantás színezéssel, miniatűrrel, igazolással, dobozban (41x41mm) + Vincze Dénes (1924-1972) ~1978. "Az Építőipar kiváló dolgozója" részben aranyozott, műgyantás miniszteri kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban (31x31mm) T:1-

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF