Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 157
2805149
33488
434
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + "Politikai irodalom terjesztő 10 év" aranyozott műgyantás törzsgárda jelvény (23x20mm) + "A Pártsajtó Kiváló Terjesztője" egyoldalas öntött bronz emlékérem dobozban. Szign.:"PJ" (82mm) T:1- sérült tok
1 400 HUF
2804679
33489
434
2200
Numismatics
~1970-1975. "A (Athenaeum Nyomda)" ezüstözött műgyantás jelvény (15x15mm) + "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött, zománcozott törzsgárda jelvény (23x20mm) + "Kossuth Könyvkiadó / Kiváló terjesztő" kétoldalas öntött, ezüstpatinázott emlékérem (50mm) + "MN (Magyar Néphadsereg) - Kiváló könyvterjesztő" egyoldalas öntött bronz emlékérem (66mm) T:1,1- patina
2 200 HUF
2779798
33490
434
Numismatics
~1970-1980. "Véradásra kész" zománcozott bronz jelvény (22mm) T:2
1 600 HUF
2652221
33491
434
Numismatics
~1970-1980. "UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség)" francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1-
2642181
33492
434
Numismatics
~1970-1980. "BHG - Beloiannisz Híradástechnikai Gyár" zománcozott bronz jelvény, eredeti tokban (40mm) T:1-
3 600 HUF
2805606
33493
434
Numismatics
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-
1 400 HUF
2752364
33494
434
Numismatics
~1970-1980. Festett fém vöröskeresztes jelvény, 7db (29x26mm) T:2
2 000 HUF
2805126
33495
434
Numismatics
~1970-1985. 4xklf "Véradásért 10-30" festett, műgyantás jelvény (23x26mm) + 4xklf tombak véradó jelvény (5-20 véradásért) közte 3x zománcozott, 1x műgyantás (19x13mm) + "Vöröskeresztes munkáért 25" zománcozott tombak jelvény (30x18mm) + "Véradás szervezéséért" kitüntetés műgyantás bronz miniatűrje (17mm) T:1,1-
2 600 HUF
2805211
33496
434
4800
Numismatics
1971. "VII. Nyári Úttörő Olimpia - Miskolc" festett műgyantás jelvény (22mm) + 1974. "Nyári Úttörő Olimpia - Kaposvár" krómozott, festett, műgyantás jelvény (35x26mm) + "Balatoni Úttörőváros Zánka" krómozott, festett jelvény (15x20mm) + "Úttörő Kulturális Szemle" aranyozott műgyantás jelvény (31mm) + "A Magyar Népköztársaság úttörője" festett jelvény (31x28mm) + "Előre" gépi hímzett műselyem úttörő zászló függesztőpántokkal, három oldalán rojttal (270x365mm) T:1,1-
4 800 HUF
2804643
33497
434
Numismatics
1973. Budapest BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár)" zománcozott tombak jelvény (26x18mm) + 1974. "18-26-5 Budepest BNV" zománcozott tombak jelvény (20x32mm) + 1975. "V.21-29 Tavaszi BNV" zománcozott Cu jelvény (22x40mm) + DN 2xklf "Hungexpo" zománcozott tombak jelvény (33x23mm,33x33mm) T:1,1- zománchiba
2 400 HUF
2805351
33498
434
2200
Numismatics
1974. "Magyar Édesipar Törzsgárda 30" egyoldalas, aranyozott, festett plakett eredeti dobozban, adományozói igazolással (50x50mm) T:1
2 200 HUF
2804926
33499
434
2200
Numismatics
1974. "Kiváló Dolgozó" műanyag - bronz kompozit, rátétes kitüntetés zománcos és műgyantás színezéssel, miniatűrrel, igazolással, dobozban (41x41mm) + Vincze Dénes (1924-1972) ~1978. "Az Építőipar kiváló dolgozója" részben aranyozott, műgyantás miniszteri kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban (31x31mm) T:1-
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035