Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 157
2741580
33464
434
Numismatics
1957. "Felszabadulási Repülő Csillagtúra 1957" zománcozott bronz jelvény (20mm) T:2
3 000 HUF
2741626
33465
434
Numismatics
1957. "NEMZETI VIT REPÜL V. 1957 (V. Nemzeti Vitorlázó Repülőnap)" zománcozott bronz jelvény (21x27mm) T:2
3 000 HUF
2741584
33466
434
Numismatics
1957. "V. ORSZ. EJE. BAJN. (Országos Ejtőernyős Bajnkoság) 1957" zománcozott bronz jelvény (20x15mm) T:2
3 000 HUF
2803743
33467
434
Numismatics
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban (40mm) T:2 kopott aranyozás, patina
1 800 HUF
2805306
33468
434
Numismatics
~1960. "Kiváló szövetkezeti munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon szalagsávval, miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1- patina, repedt zománc
2 400 HUF
2805309
33469
434
2200
Numismatics
~1960. "Kiváló szövetkezeti munkáért" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1 patina
2 200 HUF
2632830
33470
434
Numismatics
1 200 HUF
2742238
33471
434
Numismatics
~1960-1970. "Építő Szakszervezet" zománcozott jelvény (20x17mm) T:2
2 000 HUF
2804517
33472
434
Numismatics
1960-1975. 2xklf "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" I. fokozat festett és zománcozott tombak jelvény (24mm) + "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" III. fokozat zománcozott tombak jelvény (24mm) + "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" koszorús festett jelvény (30mm) + "BUPA - Budai Pamutipari Vállalat" ezüst fokozatú zománcozott jelvény (21mm) + "Budai Pamutnyomó Vállalat" bronz fokozatú jelvény (15mm) + "Senior Váci Kötöttárugyár törzsgárda" I. fokozatú aranyozott műgyantás jelvény (26mm) + "Győri Richards Posztó- Szövetgyár - Richards Törzsgárda 20 év" műgyantás Cu-Zn jelvény (31x18mm) T:1,1-
2 800 HUF
2804633
33473
434
Numismatics
1961. "BIV Budapest (Budapest Ipari Vásár)" zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1962. "BIV - Foire Messe Fair - Budapest" zománcozott tombak jelvény (34x27mm) + 1966. "Budapest (Budapesti Nemzetközi Vásár)" zománcozott tombak jelvény (33x27mm) + 1967 "BNV Budapest" rátétes zománcozott tombak jelvény (36x25mm) + 1968. "BNV Budapest" zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1972. "BNV Budapest 72" zománcozott tombak jelvény (26x18mm) T:1
2 400 HUF
2742232
33474
434
Numismatics
2 000 HUF
2741627
33475
434
Numismatics
1962. "Motoros Kisrepülő Világbajnokság - Budapest 1962" zománcozott bronz jelvény (26x27mm) T:1-
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m