Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 157

1957. Felszabadulási Repülő Csillagtúra 1957 zománcozott bronz jelvény (20mm) T:2
33464.

1957. "Felszabadulási Repülő Csillagtúra 1957" zománcozott bronz jelvény (20mm) T:2

3 000 HUF
1957. NEMZETI VIT REPÜL V. 1957 (V. Nemzeti Vitorlázó Repülőnap) zománcozott bronz jelvény (21x27mm) T:2
33465.

1957. "NEMZETI VIT REPÜL V. 1957 (V. Nemzeti Vitorlázó Repülőnap)" zománcozott bronz jelvény (21x27mm) T:2

3 000 HUF
1957. V. ORSZ. EJE. BAJN. (Országos Ejtőernyős Bajnkoság) 1957 zománcozott bronz jelvény (20x15mm) T:2
33466.

1957. "V. ORSZ. EJE. BAJN. (Országos Ejtőernyős Bajnkoság) 1957" zománcozott bronz jelvény (20x15mm) T:2

3 000 HUF
1960. Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban (40mm) T:2 kopott aranyozás, patina
33467.

1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban (40mm) T:2 kopott aranyozás, patina

1 800 HUF
10
~1960. Kiváló szövetkezeti munkáért aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon szalagsávval, miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1- patina, repedt zománc
33468.

~1960. "Kiváló szövetkezeti munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon szalagsávval, miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1- patina, repedt zománc

2 400 HUF
~1960. Kiváló szövetkezeti munkáért zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1 patina
33469.

~1960. "Kiváló szövetkezeti munkáért" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti dobozban (38mm) T:1 patina

2 200 HUF
5,95
6,47
~1960-1970. A Könnyűipar Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1-
33470.

1 200 HUF
~1960-1970. Építő Szakszervezet zománcozott jelvény (20x17mm) T:2
33471.

~1960-1970. "Építő Szakszervezet" zománcozott jelvény (20x17mm) T:2

2 000 HUF
1960-1975. 2xklf Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda I. fokozat festett és zománcozott tombak jelvény (24mm) + Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda III. fokozat zománcozott tombak jelvény (24mm) + Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda koszorús festett jelvény (30mm) + BUPA - Budai Pamutipari Vállalat ezüst fokozatú zománcozott jelvény (21mm) + Budai Pamutnyomó Vállalat bronz fokozatú jelvény (15mm) + Senior Váci Kötöttárugyár törzsgárda I. fokozatú aranyozott műgyantás jelvény (26mm) + Győri Richards Posztó- Szövetgyár - Richards Törzsgárda 20 év műgyantás Cu-Zn jelvény (31x18mm) T:1,1-
33472.

1960-1975. 2xklf "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" I. fokozat festett és zománcozott tombak jelvény (24mm) + "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" III. fokozat zománcozott tombak jelvény (24mm) + "Kenderfonó és Szövőipari Vállalat, Szeged Törzsgárda" koszorús festett jelvény (30mm) + "BUPA - Budai Pamutipari Vállalat" ezüst fokozatú zománcozott jelvény (21mm) + "Budai Pamutnyomó Vállalat" bronz fokozatú jelvény (15mm) + "Senior Váci Kötöttárugyár törzsgárda" I. fokozatú aranyozott műgyantás jelvény (26mm) + "Győri Richards Posztó- Szövetgyár - Richards Törzsgárda 20 év" műgyantás Cu-Zn jelvény (31x18mm) T:1,1-

2 800 HUF
7,57
8,24
1961. BIV Budapest (Budapest Ipari Vásár) zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1962. BIV - Foire Messe Fair - Budapest zománcozott tombak jelvény (34x27mm) + 1966. Budapest (Budapesti Nemzetközi Vásár) zománcozott tombak jelvény (33x27mm) + 1967 BNV Budapest rátétes zománcozott tombak jelvény (36x25mm) + 1968. BNV Budapest zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1972. BNV Budapest 72 zománcozott tombak jelvény (26x18mm) T:1
33473.

1961. "BIV Budapest (Budapest Ipari Vásár)" zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1962. "BIV - Foire Messe Fair - Budapest" zománcozott tombak jelvény (34x27mm) + 1966. "Budapest (Budapesti Nemzetközi Vásár)" zománcozott tombak jelvény (33x27mm) + 1967 "BNV Budapest" rátétes zománcozott tombak jelvény (36x25mm) + 1968. "BNV Budapest" zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1972. "BNV Budapest 72" zománcozott tombak jelvény (26x18mm) T:1

2 400 HUF
~1960-1970. Eötvös József Általános Gimnázium festett fém iskolajelvény (48x35) T:2 kopott festés
33474.

2 000 HUF
1962. Motoros Kisrepülő Világbajnokság - Budapest 1962 zománcozott bronz jelvény (26x27mm) T:1-
33475.

1962. "Motoros Kisrepülő Világbajnokság - Budapest 1962" zománcozott bronz jelvény (26x27mm) T:1-

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF