Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 157
2740997
33452
434
60000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1950. "Rendőrség" nagyméretű, járműre való zománcozott bronz jelvény (78x100mm) T:2 / Hungary ~1950. "Police" large, enamelled bronze badge for a vehicle (78x100mm) C:XF
60 000 HUF
2802292
33453
434
Numismatics
~1950. "Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető" zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:1-,2
2 000 HUF
2802301
33454
434
Numismatics
2 000 HUF
2742116
33455
434
Numismatics
~1950-1960. "FAI (Nemzetközi Repülő Szövetség)" magyar zászlós, zománcozott jelvény (14mm) T:1-
3 000 HUF
2805034
33456
434
Numismatics
~1950-1970. "Egészségvédelemre kész" zománcozott Cu jelvény (19mm) + "Véradásra kész" zománcozott Cu jelvény (22mm) + "Jó munkáért" zománcozott tombak ifjúsági jelvény (20mm) + 2xklf "Jó munkáért" zománcozott és festett jelvény (30x24mm) + az Ifjúsági Vöröskereszt zománcozott jelvénye (16x15mm) + 1971. "50 - Magyar Ifjúsági Vöröskereszt" festett Al jelvény (18x12mm) + 1971. "Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971" nyomott műselyem jelvény filc alapon (72x75mm) T:1-2 korrózió, tűlyuk
2 400 HUF
2661262
33457
434
Numismatics
1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés T:1-
3 000 HUF
2806866
33458
434
Numismatics
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, szalagsávval, eredeti tokban T:1-
NMK 549.
3 000 HUF
2804810
33459
434
Numismatics
1953. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel (35x35mm) T:1 patina
2 000 HUF
2804801
33460
434
Numismatics
~1953. "Ezüstkalászos Gazda" festett, ezüstözött, rátétes bronz jelvény (25x15mm) T:2- kopott festés, javított tű
1 200 HUF
2810320
33461
434
Numismatics
1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:2- NMK 606.
2 000 HUF
2804589
33462
434
Numismatics
~1955. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" rátétes zománcozott, festett Cu jelvény (23x19mm) + 1967. "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / III. Díj" kétoldalas bronz díjérem (70mm) T:1- karc, patina
2 600 HUF
2805187
33463
434
Numismatics
~1955-1980. "Többszörös Véradásért" festett Cu jelvény (22x20mm) + "Véradásért" 2xklf műgyantás jelvény (14x16mm) + "Véradásért" 2xklf zománcozott jelvény (13x15mm) + "Véradásért" 5xklf (I-XX) műgyantás jelvény (14x16mm) + "Kiváló egészségnevelő munkáért" aranyozott műgyantás Cu jelvény (26mm) + "A környezet védelméért" aranyozott műgyantás jelvény (25mm) + "A haladás és a környezet U.S.A." festett Al lemezjelvény (24mm) T:1,1-
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035