Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 157

~1950. Rendőrség nagyméretű, járműre való zománcozott bronz jelvény (78x100mm) T:2 / Hungary ~1950. Police large, enamelled bronze badge for a vehicle (78x100mm) C:XF
33452.

~1950. "Rendőrség" nagyméretű, járműre való zománcozott bronz jelvény (78x100mm) T:2 / Hungary ~1950. "Police" large, enamelled bronze badge for a vehicle (78x100mm) C:XF

60 000 HUF
162,16
176,47
~1950. Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:1-,2
33453.

~1950. "Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető" zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:1-,2

2 000 HUF
33454.

2 000 HUF
~1950-1960. FAI (Nemzetközi Repülő Szövetség) magyar zászlós, zománcozott jelvény (14mm) T:1-
33455.

~1950-1960. "FAI (Nemzetközi Repülő Szövetség)" magyar zászlós, zománcozott jelvény (14mm) T:1-

3 000 HUF
~1950-1970. Egészségvédelemre kész zománcozott Cu jelvény (19mm) + Véradásra kész zománcozott Cu jelvény (22mm) + Jó munkáért zománcozott tombak ifjúsági jelvény (20mm) + 2xklf Jó munkáért zománcozott és festett jelvény (30x24mm) + az Ifjúsági Vöröskereszt zománcozott jelvénye (16x15mm) + 1971. 50 - Magyar Ifjúsági Vöröskereszt festett Al jelvény (18x12mm) + 1971. Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971 nyomott műselyem jelvény filc alapon (72x75mm) T:1-2 korrózió, tűlyuk
33456.

~1950-1970. "Egészségvédelemre kész" zománcozott Cu jelvény (19mm) + "Véradásra kész" zománcozott Cu jelvény (22mm) + "Jó munkáért" zománcozott tombak ifjúsági jelvény (20mm) + 2xklf "Jó munkáért" zománcozott és festett jelvény (30x24mm) + az Ifjúsági Vöröskereszt zománcozott jelvénye (16x15mm) + 1971. "50 - Magyar Ifjúsági Vöröskereszt" festett Al jelvény (18x12mm) + 1971. "Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971" nyomott műselyem jelvény filc alapon (72x75mm) T:1-2 korrózió, tűlyuk

2 400 HUF
1951. Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata bronzozott Fe kitüntetés T:1-
33457.

1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés T:1-

3 000 HUF
1951. Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére, szalagsávval, eredeti tokban T:1-  NMK 549.
33458.

1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, szalagsávval, eredeti tokban T:1- NMK 549.

3 000 HUF
1953. A belkereskedelem kiváló dolgozója rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel (35x35mm) T:1 patina
33459.

1953. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel (35x35mm) T:1 patina

2 000 HUF
~1953. Ezüstkalászos Gazda festett, ezüstözött, rátétes bronz jelvény (25x15mm) T:2- kopott festés, javított tű
33460.

~1953. "Ezüstkalászos Gazda" festett, ezüstözött, rátétes bronz jelvény (25x15mm) T:2- kopott festés, javított tű

1 200 HUF
1954. Munka Érdemérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:2- NMK 606.
33461.

1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:2- NMK 606.

2 000 HUF
~1955. Országos Mezőgazdasági Kiállítás rátétes zománcozott, festett Cu jelvény (23x19mm) + 1967. 66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / III. Díj kétoldalas bronz díjérem (70mm) T:1- karc, patina
33462.

~1955. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" rátétes zománcozott, festett Cu jelvény (23x19mm) + 1967. "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / III. Díj" kétoldalas bronz díjérem (70mm) T:1- karc, patina

2 600 HUF
7,03
7,65
~1955-1980. Többszörös Véradásért festett Cu jelvény (22x20mm) + Véradásért 2xklf műgyantás jelvény (14x16mm) + Véradásért 2xklf zománcozott jelvény (13x15mm) + Véradásért 5xklf (I-XX) műgyantás jelvény (14x16mm) + Kiváló egészségnevelő munkáért aranyozott műgyantás Cu jelvény (26mm) + A környezet védelméért aranyozott műgyantás jelvény (25mm) + A haladás és a környezet U.S.A. festett Al lemezjelvény (24mm) T:1,1-
33463.

~1955-1980. "Többszörös Véradásért" festett Cu jelvény (22x20mm) + "Véradásért" 2xklf műgyantás jelvény (14x16mm) + "Véradásért" 2xklf zománcozott jelvény (13x15mm) + "Véradásért" 5xklf (I-XX) műgyantás jelvény (14x16mm) + "Kiváló egészségnevelő munkáért" aranyozott műgyantás Cu jelvény (26mm) + "A környezet védelméért" aranyozott műgyantás jelvény (25mm) + "A haladás és a környezet U.S.A." festett Al lemezjelvény (24mm) T:1,1-

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF