17523. 434. Closed Online auction Books: Tales
1 400 HUF
0 HUF
Blaskó Mária: Vörös Princi, a mesterdetektív. Urbán Géza rajzaival Bp., é.n., Palladis. Félvászon kötés, illusztrált, sérült gerinccel és borítóval, két oldal firkált.
Photo of the item taken by : nagy_andras