Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 22

Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón gyűrődésnyommal. A focista, Deák Ferenc Bamba (1922-1998) aláírásával.
16446.

Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón gyűrődésnyommal. A focista, Deák Ferenc 'Bamba' (1922-1998) aláírásával.

2 800 HUF
7,55
8,16
Bukh, Niels: Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérkönyve. Átdolgozta és a Szt. László Gimnázium fedettuszoda javára kiadta: Király Dezső. Bp., 1938, Springer-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16447.

2 800 HUF
7,55
8,16
16448.

3 200 HUF
8,63
9,33
Messner, Reinhold: A cél: a Mount Everest. Világjárók 155. Bp., 1984, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16449.

2 800 HUF
7,55
8,16
16450.

1 800 HUF
4,85
5,25
16451.

2 000 HUF
5,39
5,83
16452.

1 400 HUF
3,77
4,08
Gallov Rezső: Londoni olimpiák 1908 -1948 - 2012. Bp., 2011, Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző, Gallov Rezső (1936- ) edző, újságíró, sportvezető által DEDIKÁLT példány!
16453.

3 000 HUF
8,09
Balázs D. Oszkár - M. Szabó Imre: Magyarok a Kilimandzsárón. H.n., 1985, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16454.

2 200 HUF
5,93
6,41
Polgár László: Nevelj zsenit! Farkas Endre interjúi Zsuzsa, Zsófi, és Judit válogatott versenyjátszmái. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1989, Interart. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos.
16455.

1 400 HUF
3,77
4,08
Ez történt Rómában. (A XVII. Nyári Olimpiai Játékok krónikája). Bp., 1960, Sport. Kiadói gyűrött papírkötés, kopottas állapotban.
16456.

1 200 HUF
3,23
3,50
Molnár Géza: Korszerű országúti kerékpárversenyzés. Bp., 1953., Sport. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó borító hiányzik a gerince javított. Megjelent 2100 példányban.
16457.

1 000 HUF
2,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.