Books: Religion

Number of items: 39

17410.

5 000 HUF
17411.

1 000 HUF
17412.

1 000 HUF
A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről (1516-1519). Az esztergomi főszékesegyházi könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. jó állapotban.
17413.

5 000 HUF
17414.

4 000 HUF
Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
17415.

3 000 HUF
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság óráji a valódi kereszténységnek és a házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 3. rész. Buda, 1829., M. Kir. Universitas betüivel, 571+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a táblákon sérülésekkel, a gerincen címkenyomokkal, possessori bejegyzésekkel.
17416.

3 000 HUF
17417.

2 000 HUF
M. LAbbé Bougaud: Histoire de Sainte Monique. Paris, 1866., Libraire V. Poussielgue et Fils, 1 (címkép) t. + XLII+512 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, márványozott lapélekkel, néhány lapon aláhúzással, régi intézményi bélyegzővel, névbejegyzéssel.
17418.

1 000 HUF
17419.

1 000 HUF
Havasy Gyula: A magyar katolikusok szenvedései 1944-1989. Bp., 1990, szerzői kiadás, 443 p. Kiadói papírkötés.
17420.

2 800 HUF
7,57
8,24
17421.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF