Books: Religion

Number of items: 39

Félegyházy József: Az egyház a korai középkorban. Bp., 1967, Szent István Társulat, 520 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
17422.

2 400 HUF
Cséfalvay Pál: A Thousand Years of Christianity in Hungary. Hungariae Christianae Millennium. (Kiállítási katalógus). Bp., 2002, Magyar Katolikus Püspöki Konferencia. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17423.

2 400 HUF
Szent helyek a térképeken. Térképtörténeti kiállítás a Pannonhalmi Főapátság és a Schottenstift (Bécs) anyagából. Pannonhalma, 2005, Bencés Kiadó. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17424.

2 800 HUF
7,57
8,24
Andrássy Kálmán: Az élet glóriás művészetéről. Hozzákötve: P. Laczika Ferenc S. J.: Hieronymo Sz. Ferenc jézustársasági misszonárius Nápoly apostola élete 1642-1716. Bp., 1924, A Szív. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17425.

Andrássy Kálmán: Az élet glóriás művészetéről. Hozzákötve: P. Laczika Ferenc S. J.: Hieronymo Sz. Ferenc jézustársasági misszonárius Nápoly apostola élete 1642-1716. Bp., 1924, "A Szív." Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.

1 000 HUF
Tomisa Ilona: ... együtt a processiot járják. Körmeneti zászlók Magyarországon. Bp., 1998., Szerzői. Kiadói papírkötés
17426.

Tomisa Ilona: "... együtt a processiot járják". Körmeneti zászlók Magyarországon. Bp., 1998., Szerzői. Kiadói papírkötés

1 200 HUF
Adj nekem lelket, Uram! Kerényi Lajos atya önéletírása. Kerényi Lajos atya által DEDIKÁLT példány. Bp.,én.,Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés
17427.

1 600 HUF
Dr. Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Dr. Kiss Ferenc egyet. ny. r. tanár előszavával. Bp., 1947., Novák Rudolf és Társa. Papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel.
17428.

1 400 HUF
17429.

1 200 HUF
A magyar karika. (Keresztyén kisközösség a magyarok közt). H.n., é.n., magánkiadás, 54 p. Tűzött papírkötés, kissé kopott, koszos borítóval, dedikációval / ajándékozási sorokkal.
17430.

1 000 HUF
Roszík Mihály: ,,...Gond és félelem el nem ér... Visszaemlékezések alberti szolgálatom fél évszázadából 1952-2002. Albertirsa, 2002, Alberti Evangélikus Óvoda és Iskola Igazgatótanácsa. Kiadói papírkötés. A szerző, Roszík Mihály (1922-2006) evangélikus lelkész által DEDIKÁLT példány.
17431.

Roszík Mihály: ,,...Gond és félelem el nem ér..." Visszaemlékezések alberti szolgálatom fél évszázadából 1952-2002. Albertirsa, 2002, Alberti Evangélikus Óvoda és Iskola Igazgatótanácsa. Kiadói papírkötés. A szerző, Roszík Mihály (1922-2006) evangélikus lelkész által DEDIKÁLT példány.

1 200 HUF
Szörédi Ilona: Olasz mosoly. Bp.,én.,Stádium. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17432.

1 400 HUF
Simon Róbert: A Korán világa. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17433.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF