4 800 HUF
Petőfi Sándor költeményei I-IV. (Két kötetben.) Bp., 1888, Athenaeum. 442+2+405+XII; 427+X+375+VIII p. Harmadik teljes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítókkal, a II. kötet gerince javított, az I. kötetből a címkép hiányzik és 1 lap kijár.