4 000 HUF
Kazinczy Ferencz eredeti munkái Első kötet. A' M. T. T. megbízásából összeszedték Bazja és Schedel. Buda, 1836., M. Kir. Egyetem' betüivel, XIX+1+304 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla levált, foltos lapokkal, a címlapon gyűrődésekkel, megviselt állapotban.