Béres Károly: Misztótfalusi Kis Miklós a XVII. század legnagyobb magyar református "tudós tipográfusa"-a. Forrásmunkák adatai alapján írta: - - . A Református Püspöki Hivatal Nagyvárad Iratterjesztési Osztályának kiadványai III. sor. 7-8. sz. Családi tűzhely mellett. Nagyvárad, 1940., Kálvin Könyvnyomda-ny., 28 p. Kiadói papírkötés.;
Herepei János: A XVI-XVIII. századi kolozsvári nyomdászok iskolai és szakmabeli végzettsége, 169-185+1 p.