4 000 HUF
A Napkelet Lexikona. I-II. köt. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság, VII+(1)+740 p.+ 23 t. + 7 térkép (színes, kihajtható); 738 p.+ 34 t. + 5 térkép (színes, kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval.