Books: Hunting

Number of items: 16

17301.

6 000 HUF
16,17
17,49
Páll Endre: A vaddisznó és vadászata. Bp.,1966, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel, a címlapon bejegyzésekkel. Megjelent 1400 példányban.
17302.

2 000 HUF
5,39
5,83
13
Ádámfi Tamás: Vadászbibliográfia. Bp., 1993, Terraprint, 94 p. Kiadói papírkötés.
17303.

3 000 HUF
8,09
Tolnai Kálmán: Vadhúsok készítése - vadászok szakácskönyve. 1-3. köt. Bp., 1986., Nyomdaipari Grafikai Vállalat,(Ságvári-ny.) Minikönyvek. Kiadói műbőr-kötések. hibátlan
17304.

5 000 HUF
13,48
14,58
9
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban (számozatlan). Dunaújváros, é.n., Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17305.

4 000 HUF
10,78
11,66
Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Vál. és összeáll.: Véber Károly. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17306.

1 200 HUF
3,23
3,50
2015-2022 Vadászévkönyv, 5 db különféle, újszerű állapotban
17307.

5 000 HUF
13,48
14,58
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. . Csui. Afrikai vadásznapló. 1928. október - 1929. április. Bp., 1964-1966., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötések, kopott borítókkal. + Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp.,1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17308.

1 600 HUF
4,31
4,66
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. IV. kötete. Vadász és útleírásokkal, és többek között a tátrai életről, Balatonról szóló résszel is. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp.,1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), IV+384 p. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17309.

1 400 HUF
3,77
4,08
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17310.

1 200 HUF
3,23
3,50
Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Magyarország 2001. Szerk: Fáczányi Ödön. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
17311.

1 600 HUF
4,31
4,66
Szuhai István: Piga, Piga! Vadászkalandok három világrészen. Bp., 1967, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos borítóval.
17312.

1 000 HUF
2,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.