5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Emlékbeszédek a M.T.Akadémia elhúnyt tagjai fölött. II. köt: Haynald Lajos: Fenzl Ede, Thank Károly: Sainte-Claire Deville Henrik, Trefort Ágoston: Mignet Ferenc, Török József: Tarczy Lajos, Hunfalvy Pál: Lönnrot Illés, Apáthy István: Baintner János, Trefort Ágoston: Guizot Ferenc, Pauer Imre: Horváth Cyrill, Lenhossék József: Davis József Bernát, Vécsey Tamás: Vandrák András, Budenz József: Benfey Tivadar, Vadnai Károly: Frankenburg Adolf, Szvorényi József: Tárkányi Béla József, Mihalkovics Géza: Henle Jakab, Joannovics György: Pompéry János, Szilágyi Sándor: Gyárfás István. Vadnai Károly: Kovács Pál, Szabó Károly: Ladányi Gedeon, Galgóczy Károly: Korizmics László. Szerk.: a Főtitkár. Bp., 1885-1887, MTA. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, intézményi bélyegzőkkel, a tartalomjegyzékben jelölt 10 számból csak az utolsó 3 van meg (Fenzl Ede, Sainte-Claire Deville Henrik, Mignet Henrik), viszont a többit nem jelöli a tartalomjegyzék.