Books: History Number of items: 97
2809058
16523
434
3800
Books: History
Other collectibles
Kocsis István: Trianon avagy passiójáték a XX. században. Bp., 2020, Napkút Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3 800 HUF
2807679
16524
434
Books: History
Other collectibles
Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
2804132
16525
434
Books: History
Other collectibles
A parasztság Magyarországon a kapitalizmus korában I-II. kötet. Szerk.: Szabó István. Bp., 1965., Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, a papírborítók kopottak, a II. kötet papírborítójának hátoldalán hiánnyal.
2 000 HUF
2787944
16526
434
Books: History
Other collectibles
Gerő András-Pető Iván: Befejzetlen szocializmus. Képek a Kádár-korszakból. Bp., 1997., Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 800 HUF
2767262
16527
434
Books: History
Other collectibles
Gerardo Reichel-Dolmatoff: San Augustin. A Culture of Colombia. New York-Washington,1972,Praeger. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
1 600 HUF
2802152
16528
434
Books: History
Other collectibles
Rákosi Mátyás: A fordulat éve. Bp., 1948, Szikra, VII+360 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón némi kopással.
1 000 HUF
2804140
16529
434
Books: History
Other collectibles
Köpeczi Béla: A francia felvilágosodás. Bp., 1986, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
2804121
16530
434
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2804120
16531
434
Books: History
Other collectibles
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1992. Csatolva: Közös miniszterek - horvát bánok - Fiumei kormányzók 1867-1918. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Negyedik, bővített és javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
1 800 HUF
2803946
16532
434
Books: History
Other collectibles
Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 416 p.+3 t. Harmadik kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
1 800 HUF
2803845
16533
434
Books: History
Other collectibles
Stegena Lajos: Magyarország térképei a mohácsi vész előtt. Bp., 1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2803842
16534
434
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035