4 000 HUF
1915 Magyar Iparművészet. Szerk.: Györgyi Kálmán. XVIII. évf. Bp., 1915., Országos Magyar Iparművészeti Társulat, VI+1+344 p.+4 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, intézményi bélyegzéssel.