3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1908 Művészet VII. évf. 4. sz. Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., 209-292 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, közte Kozma Lajos rajzainak reprodukcióival. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.