11653. 434. Closed Online auction Watches
16 000 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, mechanikus, jelzett, kopásnyomokkal, üveglapon kis karcolások, jár, bruttó: 19,2 g
Photo of the item taken by : karap_norbert