11597.
434. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm