Printed Materials

Number of items: 260

1935 Zsebnaptár, festett lapélekkel, néhány bejegyzéssel
15093.

900 HUF
2,43
2,65
1935 Ferencvárosi Torna Club Ferencváros FC évkönyve, 63p
15094.

7 000 HUF
18,92
20,59
10
1935 Gyorsírástudomány, a Magyar Gyorsírók Országos Szövetségének hivatalos lapja. Főszerk.: Radnai Béla. XV. évf., 1934/35. (Egy kötetben). Bp., 1935, Tipográfiai Műintézet. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
15095.

1 000 HUF
1935 Nemzeti Élet. Nemzetvédelmi politikai hetilap. A Magyar Igazság lapja. A Magyar Nemzeti Szociálista Földmíves- és Munkás- (Nyilaskeresztes) Párt hivatalos lapja. Főszerk.: Ráttkay R. Kálmán. XV. évf. 46. sz., 1935. nov. 17. A címlapon: Zalai nyilasok a vádlottak padján, 8 p.
15096.

1935 Nemzeti Élet. Nemzetvédelmi politikai hetilap. A Magyar Igazság lapja. A Magyar Nemzeti Szociálista Földmíves- és Munkás- (Nyilaskeresztes) Párt hivatalos lapja. Főszerk.: Ráttkay R. Kálmán. XV. évf. 46. sz., 1935. nov. 17. A címlapon: "Zalai nyilasok a vádlottak padján", 8 p.

6 000 HUF
1936 Lengyel Tátra, német nyelvű képes ismertető prospektus
15097.

1 800 HUF
1936 Die Montblancgruppe / A Mont Blanc hegycsoport, színes nyomat, hajtott, jó állapotban, 51x27 cm
15098.

1 200 HUF
cca 1937 Minerva-féle illeték-táblázat és ügyvédi díjszabás. Összeáll.: Pajor Rezső. Bp., Minerva Papírház
15099.

1 200 HUF
1937 Balatonzamárdi Közlöny, a Balatoni Kurir önálló melléklete, I. évfolyam 1. beköszönő száma, hajtva, jó állapotban
15100.

4 000 HUF
15101.

1 200 HUF
1938 Magyar-Lengyel Bál, 1938. jan. 22., táncos meghívója, borítékkal.
15102.

2 000 HUF
1938 A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus programja térképpel
15103.

2 000 HUF
13
15104.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF