Posters

Number of items: 116

Zavaros éjszaka (1940). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát) Tolnay Klári, Pataky Jenő, Rajnay Gábor, Bilicsy (Bilicsi) Tivadar, Gózon Gyula és mások szereplésével. Rendezte: Bán Frigyes. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián jobbra lent. Unitas Nyomda. MFI Film. Hajtásnyomokkal, sérült, helyenként kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of movie from 1940, lithograph on paper, damaged.
15272.

80 000 HUF
215,63
233,24
Pacsirta (1936). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát) Eggerth Márta (Martha Eggerth) és mások szereplésével. Lehár Ferenc operettje után. Litográfia, papír. Vándor Endre (1910-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Nyomda. Művészfilm. Hajtásnyomokkal, sérült. 95×29 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the movie Where the Lark Sings (Wo die Lerche singt) from 1936, lithograph on paper, damaged.
15273.

80 000 HUF
215,63
233,24
Valborg-éji kaland (1935-1942). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Ingrid Bergman, Lars Hanson és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Koncz Film. Hajtásnyomokkal, kissé sérült, részben javított. 91×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Swedish movie Valborgsmässoafton (Walpurgis Night) from 1935, released in Hungary 1942, lithograph on paper, slightly damaged.
15274.

80 000 HUF
215,63
233,24
15275.

40 000 HUF
107,82
116,62
15276.

80 000 HUF
215,63
233,24
cca 1930 A BAK TK - Atleticky Club v. Spisskej Novej VSI nemzetközi futball mérkőzés plakátja, Sérüléssel / Football match poster 60x47 cm
15278.

34 000 HUF
91,64
99,13
15279.

28 000 HUF
75,47
81,63
15280.

24 000 HUF
64,69
69,97
1982 Aranycsapat filmplakát-terv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalon feliratozva(Darozs Árpád?, Magyar Film, 21x15 cm
15281.

18 000 HUF
48,52
52,48
cca 1980 4 darabból álló Életbiztosítás óriás méretű hirdetőplakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kb. 68x98 cm/db
15282.

4 000 HUF
10,78
11,66
cca 1950 Tiéd is a földművesszövetkezet plakát.l terv Pál György 84x57 cm Hajtva, kartonon
15283.

10 000 HUF
26,95
29,15
15284.

6 000 HUF
16,17
17,49

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 434:
From 10 to 19 January
Viewing: from 16 to 19 January
Item pick up from 23 January
Payment deadline is 3 February
Pay-off from 7 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.