11569. 433. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 400 HUF
0 HUF
Drasche népi mintás kis butykos, matricás, jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm + Aquincumi kakas, kézzel festett, jelzett, alján minimális lepattanás, m: 9,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert