Art-ceramics
Number of items: 323
2796470
11135
433
Art-ceramics
Other collectibles
Bod Éva (1924-2004): Kislány, mázas kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, nyaklánca sérült m: 25 cm
12 000 HUF
2796465
11136
433
Art-ceramics
Other collectibles
Bod Éva (1924-2004): Kislány, mázas kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, nyaklánca sérült m: 21 cm
12 000 HUF
2738768
11137
433
Art-ceramics
Other collectibles
Czékmány Vera: Bohóc. Kerámia falplasztika, jelzett, lepattanással, 21x14 cm
4 000 HUF
2789457
11138
433
Art-ceramics
Other collectibles
Fórizsné Sárai Erzsébet: Díszváza. Mázas kerámia. Hibátlan. 27,5 cm
5 000 HUF
2789422
11139
433
Art-ceramics
Other collectibles
Fürtös György: Lovagok. Falplasztika, pirogránit, jelzés nélkül, hibátlan 17x22,5 cm
18 000 HUF
2749012
11140
433
3200
Art-ceramics
Other collectibles
Farkas Ildikó: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 9cm
3 200 HUF
2791213
11141
433
Art-ceramics
Other collectibles
Gál Béla: Nyuszis tálka, kerámia, hibátlan, jelzett m: 13 cm
10 000 HUF
2762113
11142
433
Art-ceramics
Other collectibles
Györgyey Zsuzsa: Retró gyümölcsös tányér. Jelkzés nélkül, hibátlan, d: 19,5 cm
6 000 HUF
2797923
11143
433
Art-ceramics
Other collectibles
Györgyey Zsuzsa: Bohócos falitál, jelzés nélkül, hibátlan, 18x18 cm
16 000 HUF
2797931
11144
433
Art-ceramics
Other collectibles
Györgyei Zsuzsa: Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 29 cm
5 000 HUF
2789511
11145
433
4800
Art-ceramics
Other collectibles
Györgyei Zsuzsa: retró dinnyés dísztál, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 20 cm
4 800 HUF
2789454
11146
433
Art-ceramics
Other collectibles
Illés Sándor: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 40 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m