Art-ceramics

Number of items: 323

Deruta sárkánymintás tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
11423.

6 000 HUF
Kerámia, figurális butéla, két vödör pohárral. 17 cm
11424.

1 600 HUF
Óriás fajansz kínáló tál., Gyümölcs mintás, Jelzsé nélkül, mázrepedésekkel. 50x34 cm
11425.

5 500 HUF
14,86
16,18
5 db söröskorsó, kőedény, részben ón fedéllel, kopásokkal, m: 15-23 cm
11426.

9 000 HUF
24,32
26,47
Gruss aus Ausse cca 1900 Fajansz emlékkorsó ón fedéllel 10 cm, sérüléssel
11427.

2 000 HUF
Sümeg, Palota borok mázas kerámia dísz. Jelzett, hibátlan 27 cm
11428.

4 000 HUF
Kék váza és teás edény. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 26 cm, 20 cm
11429.

5 000 HUF
Gmundner ibolyaváza, kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm
11430.

1 000 HUF
Kerámia borhűtő, jelzés nélkül, egyik talpán apró lepattanás, m:25cm
11431.

1 600 HUF
Antalfiné Szente Katalin (?- ): Lány virágokkal, jelzett, kis csorbával, m: 12 cm
11432.

500 HUF
1,35
1,47
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m:11 cm
11433.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF