10604.
433. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
90 000 HUF
10
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Férfi portré, 1914. Olaj, karton. Hátoldalán Rippl-Rónai Ödön, Somogyvármegyei Múzeum Egyesület raglapjával, Szépművészeti Múzeum 137/88 sz. bírálati címkéjével. Dekoratív fakeretben, 37x26 cm