10973.
433. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Jelzés nélkül, magyar festő 1940 körül (Vaszary János tanítványa?): Csendélet az ablakban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60,5x52 cm