Books: Judaica

Number of items: 24

Kaszaniczki Ádám, Adamo de Nay Selmetz ????? ???? ???? seu Grammatica linguae sanctae institutio in usum theologiae auditorum concinnata [Bécs] Viennae, 1791. Jos. Hraschanzky. 8, [8] 238 p. Későbbi félvászon-kötésben. Utolsó lap javított restaurált
17193.

8 000 HUF
Bosnyák Zoltán: Szembe Judeával. Bp., 2002, Gede. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17194.

6 000 HUF
Marschalkó Lajos: Világhódítók. Bp., 2003, Gede Testvérek. Papírkötésben Antiszemitizmus
17195.

2 800 HUF
7,57
8,24
[Munkácsi Ernő] Munkácsi, Ernst: Der Jude von Neapel. Die historischen und kunstgeschichtlichen Denkmäler des süditalienischen Judentums. Zürich, (1939.), Die Liga,(Hungária-ny.) 121 p.+ 23 (fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a belső táblára halina könyvjelző ragadt.
17196.

4 000 HUF
Randolph L. Braham: A magyar holocaust I és II kötet, Bp, 1988, Gondolat Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, szép állapotban
17197.

4 000 HUF
17198.

2 800 HUF
7,57
8,24
Ónody Géza: Tiszaeszlár a múltban és jelenben. Bp., 2002, Gede. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
17199.

5 000 HUF
10
Magyar Zsidó Szemle. Ötvenkilencedik - hatvankettedik évfolyam. Szerk.: Löwinger Sámuel. Tanulmányok a zsidó tudomány köréből Dr. Guttmann Mihály emlékére. Bp., 1946., (Neuwald Illés-ny.), L+418 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borító sérült, a hátsó borító leszakadt, foltos lapokkal.
17200.

2 400 HUF
Biblia Hebraica Stuttgartensia. (Héber Biblia). Stuttgart, 1990, Deutsche Bibelgesellschaft. Negyedik kiadás. Héber nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé hullámos lapokkal.
17201.

2 400 HUF
Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1915., Schlesinger Jos. Harmincnegyedik kiadás. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés, laza, kissé sérült kötéssel.
17202.

2 600 HUF
7,03
7,65
17203.

1 000 HUF
Flavius, Josephus: Apión ellen, avagy a zsidó nép ősi voltáról. Prométheusz könyvek 5. Bp., 1984, Helikon. Kiadói papírkötés, a gerincen kis kopásnyommal.
17204.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF