12283. 433. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
6 000 HUF
0 HUF
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm
Photo of the item taken by : nagy_andras