https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 121

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Radnai Béla (1873-1923): Gróf Leiningen-Westerburg Károly az 1848-49es forradalom és szabadságharc honvédtábornoka, aradi vértanú szobra. Bronz, jelzett. 1914 körül. A szobor nagy méretű változatát 1911-ben Törökbecsén (ma Bece, Szerbia) állították fel. A trianoni döntés után a Szerb-Horvát-Szlovén Királyságban a szobrot ledöntötték, majd később megsemmisítették. 2009-ben helyette Mezőtúr város ajándékaként a vértanú tábornok mellszobrát állították fel Törökbecsén. Radnai Béla számos történelmi szobor alkotója, munkái megtalálhatók többek között a műcsarnokban is. Jelen szobrunk talpán kiállítási címke, mely szerint 1922-ben szerepelt a Finn és Észországi Magyar Reprezentatív kiállításon. 73 cm
12227.

Radnai Béla (1873-1923): Gróf Leiningen-Westerburg Károly az 1848-49es forradalom és szabadságharc honvédtábornoka, aradi vértanú szobra. Bronz, jelzett. 1914 körül. A szobor nagy méretű változatát 1911-ben Törökbecsén (ma Bece, Szerbia) állították fel. A trianoni döntés után a Szerb-Horvát-Szlovén Királyságban a szobrot ledöntötték, majd később megsemmisítették. 2009-ben helyette Mezőtúr város ajándékaként a vértanú tábornok mellszobrát állították fel Törökbecsén. Radnai Béla számos történelmi szobor alkotója, munkái megtalálhatók többek között a műcsarnokban is. Jelen szobrunk talpán kiállítási címke, mely szerint 1922-ben szerepelt a Finn és Észországi Magyar Reprezentatív kiállításon. 73 cm

 
Sold
Starting price:
380 000 HUF
1 027,03
EUR
,
1 117,65
USD
Number of bids:
17
Jelzés nélkül: Aquasi Boachi. Öntött patinázott bronz, 1900 körül m: 52 cm
12228.

Jelzés nélkül: Aquasi Boachi. Öntött patinázott bronz, 1900 körül m: 52 cm

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
810,81
EUR
,
882,35
USD
Number of bids:
0
Benczédi Sándor (1912-1998): A múzsa csókja. 1988. Terrakotta. Jelzett a hátoldalán. Szép állapotban. m: 32,5 cm
12229.

Benczédi Sándor (1912-1998): A múzsa csókja. 1988. Terrakotta. Jelzett a hátoldalán. Szép állapotban. m: 32,5 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
55
Franz Gruber - Austrian (1878-1945): Ready Favágó fiú. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 24,5 cm
12230.

Franz Gruber - Austrian (1878-1945): Ready "Favágó fiú". Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 24,5 cm

 
Sold
Starting price:
55 000 HUF
148,65
EUR
,
161,76
USD
Number of bids:
1
CARLI, Auguste Henri (1868-1930): Szerelmes pár. Terrakotta. Márvány talapzaton, jelzett, kopásokkal, 49x20x31 cm
12231.

CARLI, Auguste Henri (1868-1930): Szerelmes pár. Terrakotta. Márvány talapzaton, jelzett, kopásokkal, 49x20x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
270,27
EUR
,
294,12
USD
Number of bids:
0
Józsa Lajos (1944-) Vízhordó asszony. Bronz. Jelzett, sorszámozott 10/2. 25 cm
12233.

Józsa Lajos (1944-) Vízhordó asszony. Bronz. Jelzett, sorszámozott 10/2. 25 cm

 
Sold
Starting price:
38 000 HUF
102,70
EUR
,
111,76
USD
Number of bids:
2
R. Kiss Lenke (1926 - ): Kislány. 1980 körül. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett. m:31cm
12234.

R. Kiss Lenke (1926 - ): Kislány. 1980 körül. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett. m:31cm

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Number of bids:
0
Fuf-Design kézzel festett Madonna a gyermekkel. Jelzett, szép állapotban, műgyanta, falra akasztható, 32x24x6 cm, 4153g
12235.

Fuf-Design kézzel festett Madonna a gyermekkel. Jelzett, szép állapotban, műgyanta, falra akasztható, 32x24x6 cm, 4153g

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Milo jelzéssel: Korsós nő. Bronz, kőtalapzaton, m: 31,5 cm
12236.

Milo jelzéssel: Korsós nő. Bronz, kőtalapzaton, m: 31,5 cm

 
Sold
Starting price:
48 000 HUF
129,73
EUR
,
141,18
USD
Number of bids:
1
R. Kiss Lenke (1926 - ): II. Rákóczi Ferenc. Fali dísz, bronzírozott fém, kis kopásokkal, jelzett, 33x30 cm
12237.

R. Kiss Lenke (1926 - ): II. Rákóczi Ferenc. Fali dísz, bronzírozott fém, kis kopásokkal, jelzett, 33x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,70
EUR
,
111,76
USD
Number of bids:
0
DONATELLO mellszobra, 1900 körüli, bronz, patina, hátlapján felirat: Donatello 1456 florenzo. Talapzat nélkül. 1900 körül. m: 16 cm
12238.

DONATELLO mellszobra, 1900 körüli, bronz, patina, hátlapján felirat: "Donatello 1456 florenzo". Talapzat nélkül. 1900 körül. m: 16 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
1
Pátzay Pál: Női akt .Formába öntött kerámia. Sarkán apró csorba. Talapzatán jelzett: kurzív Pátzay. 24,5 × 9 × 21 cm
12239.

Pátzay Pál: Női akt .Formába öntött kerámia. Sarkán apró csorba. Talapzatán jelzett: kurzív Pátzay. 24,5 × 9 × 21 cm

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Number of bids:
17

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment