8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Hollóházi hatszemélyes kávés, mokkás készlet (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 6-6 db csésze és alj). Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással.