100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Antik kölnis üveg, kézzel festett porcelán, Nostredamus, kopott, restaurált, jelzett: Lippert & Haas Schlagenwald, 1830-46 körül, m: 21 cm