Number of items: 321
2788533
11381
432
Other collectibles
Zsolnay váza, jelzett, kopott, repedt m: 14 cm
1 000 HUF
2788537
11382
432
Other collectibles
Zsolnay kutya (terv: Niemayer Vilmos). Kézzel festett, jelzett, kopott.10 cm
1 000 HUF
2764348
11383
432
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, matricás, mázhibával, m: 20 cm
6 000 HUF
2787670
11384
432
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett limitált szériás porcelán tégely. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 5,5 cm
3 000 HUF
2784499
11385
432
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
2 000 HUF
2784501
11386
432
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm
3 000 HUF
2784504
11387
432
Other collectibles
3 000 HUF
2784506
11388
432
3800
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tányér. Matricás, jelzett, kopott, m: 15,5 cm
3 800 HUF
2779379
11389
432
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm
3 600 HUF
2783392
11390
432
22000
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopásokkal, m: 26 cm
22 000 HUF
2772236
11391
432
15000
Other collectibles
15 000 HUF
2718799
11392
432
Other collectibles
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m