Number of items: 321
2665811
11369
432
Other collectibles
Zsolnay "Országos Bélyegnapi Kiállítás Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett d: 101mm)
1 600 HUF
2758943
11370
432
3200
Other collectibles
Zsolnay Pécs Orvostudományi Egyetem eozin mázas plakett. Jelzett, hibátlan. d: 11 cm
3 200 HUF
2757127
11371
432
Other collectibles
Zsolnay népi mintás porcelán butykos, kulacs. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
1 000 HUF
2778776
11372
432
Other collectibles
Zsolnay nyuszi. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 10 cm
1 800 HUF
2777746
11373
432
Other collectibles
Zsolnay verebek. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
3 000 HUF
2777242
11374
432
24000
Other collectibles
Zsolnay Nádor Judit (1934-2016) terve alapján design váza. Az első szériából, 1960 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 13 cm
24 000 HUF
2783039
11375
432
Other collectibles
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 13 cm
2 000 HUF
2788447
11376
432
Other collectibles
Zsolnay nyuszi. Kézzel festett, jelzett, kopással. 7 cm
1 800 HUF
2783346
11377
432
Other collectibles
Zsolnay virágmintás bonbonier, belsejében felirat: ,,XXX. Közgazdász - Vándorgyűlés - Pécs. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
5 000 HUF
2781617
11378
432
Other collectibles
Zsolnay porcelán keleti mintás kiöntő és cukortartó matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 és 12 cm
4 000 HUF
2762485
11379
432
Other collectibles
6 000 HUF
2788534
11380
432
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás kaspó, kopott, m: 6,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m