19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Frank Frigyes (1890-1976): Pereházy Károly művészettörténész portréja, 1971. Szén, ceruza, papír, jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal: "(...) Károlynak őszinte tisztelettel." Üvegezett fa keretben. 47,5×36,5 cm