10784.
432. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré, 1949. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x40 cm