2 400 HUF
16
1859 Kolozsvár, új református templom - Neue reformirte Kirche in Klausenburg. Színezett acélmetszet, papír, Ludwig Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette A. Rottmann, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 12×16 cm