https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 180

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1960-1990. 4 darab fém plakett, 2 fa lapra erősítve T:1--2
34011.

1960-1990. 4 darab fém plakett, 2 fa lapra erősítve T:1--2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1978. ENSZ kétoldalas, többnyelvű Br emlékérem (38mm) T:1-,2 (eredetileg PP) 1978. United Nations two-sided, multilingual Br medallion (38mm) C:AU,XF (originally PP)
34012.

1978. "ENSZ" kétoldalas, többnyelvű Br emlékérem (38mm) T:1-,2 (eredetileg PP) 1978. "United Nations" two-sided, multilingual Br medallion (38mm) C:AU,XF (originally PP)

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
0
Robert Koch 1843-1910 / Tubercle bacilus elszigetelése kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1- Robert Koch 1843-1910 / Tubercle bacillus isolated two-sided bronze commemorative medallion (30mm) C:AU
34013.

"Robert Koch 1843-1910 / Tubercle bacilus elszigetelése" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1- "Robert Koch 1843-1910 / Tubercle bacillus isolated" two-sided bronze commemorative medallion (30mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
DN A világ első bélyegei 76db-os, majdnem teljes (1db hiányzik!) jelzett, aranyozott Ag bélyegérem szett bordó színű műbőr borítású albumban, külön műbőr tokban a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal és egy lupéval. Limitált példányszámban készíttette a Postavezetők Nemzetközi Társasága, verték az amerikai Franklin Pénzverdében. T:PP patina ND The Worlds First Stamps 76-piece, almost complete (1 piece is missing!) marked, gold-plated Ag stamp-shaped medallion set in a burgundy faux leather-covered album, in a separate faux leather case with the accompanying certificates and a magnifying glass. It was issued in a limited number of copies by the International Society of Postmasters, strucked at the Franklin Mint. C:PP patina
34014.

DN "A világ első bélyegei" 76db-os, majdnem teljes (1db hiányzik!) jelzett, aranyozott Ag bélyegérem szett bordó színű műbőr borítású albumban, külön műbőr tokban a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal és egy lupéval. Limitált példányszámban készíttette a Postavezetők Nemzetközi Társasága, verték az amerikai Franklin Pénzverdében. T:PP patina ND "The World's First Stamps" 76-piece, almost complete (1 piece is missing!) marked, gold-plated Ag stamp-shaped medallion set in a burgundy faux leather-covered album, in a separate faux leather case with the accompanying certificates and a magnifying glass. It was issued in a limited number of copies by the International Society of Postmasters, strucked at the Franklin Mint. C:PP patina

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
486,49
EUR
,
529,41
USD
Number of bids:
0
DN Híres orvosok arcképei kétoldalas bronz emlékérem, 8 különböző (12x) (30mm) T:1- ND. Portraits of famous doctors two-sided bronze commemorative medallion, 8 different Friedrich Von Müller, Rudolf Virchow, Julius von Wagner-Jauregg, Ludwig Aschoff, Gustav von Bergmann, Ferdinand Sauerbruch, Sigmund Freud, Emil Krasepelin (12x) (30mm) C:AU
34015.

DN "Híres orvosok arcképei" kétoldalas bronz emlékérem, 8 különböző (12x) (30mm) T:1- ND. "Portraits of famous doctors" two-sided bronze commemorative medallion, 8 different "Friedrich Von Müller, Rudolf Virchow, Julius von Wagner-Jauregg, Ludwig Aschoff, Gustav von Bergmann, Ferdinand Sauerbruch, Sigmund Freud, Emil Krasepelin" (12x) (30mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
2
DN Sárkányölő Szent György kétoldalas, bronz emlékérem (35mm) T:2-
34016.

DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas, bronz emlékérem (35mm) T:2-

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
DN Sárkányölő Szent György kétoldalas, fém emlékérem (30mm) T:2- ph
34017.

DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas, fém emlékérem (30mm) T:2- ph

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
5 darabos külföldi szocialista fém, bronz és porcelán emlékérem tétel, közte lengyel, román, német, egyik tokban (33-70mm) T:1--2
34018.

5 darabos külföldi szocialista fém, bronz és porcelán emlékérem tétel, közte lengyel, román, német, egyik tokban (33-70mm) T:1--2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
5 darabos magyar emlékérem és díjérem tétel, közte Erdey Dezső (1902-1957) 1934. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. alumínium emlékérem (30-40mm) T:1--2
34019.

5 darabos magyar emlékérem és díjérem tétel, közte Erdey Dezső (1902-1957) 1934. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." alumínium emlékérem (30-40mm) T:1--2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vegyes ~1960-1980. 6 darabos magyar és külföldi gipsz, kerámia és porcelán emlékérem, illetve plakett tétel T:1--2- közte lyukasztott 6 pcs of mixed hungarian and foreign ~1960-1980. gypsum, ceramics and porcelain commemorative medallion and plaque lot C:AU-VF hole in one pc
34020.

Vegyes ~1960-1980. 6 darabos magyar és külföldi gipsz, kerámia és porcelán emlékérem, illetve plakett tétel T:1--2- közte lyukasztott 6 pcs of mixed hungarian and foreign ~1960-1980. gypsum, ceramics and porcelain commemorative medallion and plaque lot C:AU-VF hole in one pc

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vegyes 10 darabos külföldi emlékérem és díjérem tétel T:1--2 patina Mixed 10 pcs foreign commemorative and award medallion lot C:AU-XF patina
34021.

Vegyes 10 darabos külföldi emlékérem és díjérem tétel T:1--2 patina Mixed 10 pcs foreign commemorative and award medallion lot C:AU-XF patina

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
8db-os, főleg külföldi kerámiaplakett-tétel, közte Luther Márton fakszimile fém emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31mm) T:1-2 8pcs, mostly foreign ceramic plaque lot, within Martin Luther facsimile metal medallion in plastic case with certificate (31mm) T:1-2
34022.

8db-os, főleg külföldi kerámiaplakett-tétel, közte "Luther Márton" fakszimile fém emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31mm) T:1-2 8pcs, mostly foreign ceramic plaque lot, within "Martin Luther" facsimile metal medallion in plastic case with certificate (31mm) T:1-2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment