Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 347

Hajós Géza 1943. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943 Zn emlékérem (49mm) T:1-
32191.

1 400 HUF
Istók János (1873-1972) 1941. Magyar Athletikai Szövetség Orsz. Egyesületi Bajnokságok Dr. Metzler Jenő Vándordíjért Al díjplakett, mindkettő hátoldalán gravírozással és Berán N BPest gyártói jelzéssel (34x71mm) T:2
32192.

Istók János (1873-1972) 1941. "Magyar Athletikai Szövetség Orsz. Egyesületi Bajnokságok Dr. Metzler Jenő Vándordíjért" Al díjplakett, mindkettő hátoldalán gravírozással és "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (34x71mm) T:2

2 000 HUF
32193.

2 200 HUF
5,95
6,47
Kiczkó Zoltán (?-?) 1942. 1872-1942 / Kolozsvári Korcsolyázó Egylet részben festett bronz emlékérem, peremén Ludvig gyártói jelzéssel (55mm) T:1- ph.
32194.

Kiczkó Zoltán (?-?) 1942. "1872-1942 / Kolozsvári Korcsolyázó Egylet" részben festett bronz emlékérem, peremén "Ludvig" gyártói jelzéssel (55mm) T:1- ph.

5 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest bronz emlékérem (53mm) T:1
32195.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem (53mm) T:1

2 000 HUF
Konkoly Sugár József (1887-) ~1924. KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club Zn díjérem, szignó nélkül (37mm) T:1- patina
32196.

Konkoly Sugár József (1887-) ~1924. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" Zn díjérem, szignó nélkül (37mm) T:1- patina

2 400 HUF
Lapis András (1942-) 1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph, kis patina
32197.

1 800 HUF
Lapis András (1942-) 1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988 kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (42mm) T:1-
32198.

1 600 HUF
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon gravírozva Lesikló I. 1947 (50mm) T:1-,2
32199.

2 000 HUF
~1930. Pénzintézeti Sport Egyletek Szövetsége 1912 egyoldalas öntött bronz plakett Ludvig Ede gyártói jelzéssel (75x49mm) + kétoldalas bronz díjérem (37mm) T:2
32200.

~1930. "Pénzintézeti Sport Egyletek Szövetsége 1912" egyoldalas öntött bronz plakett "Ludvig Ede" gyártói jelzéssel (75x49mm) + kétoldalas bronz díjérem (37mm) T:2

1 600 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1928. Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, Athlétika héttusa II. gravírozással. Szign.: Machovits W. 1928. (40mm) T:2 ph.
32201.

Madarassy Walter (1909-1994) 1928. "Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, "Athlétika héttusa II." gravírozással. Szign.: "Machovits W. 1928." (40mm) T:2 ph.

3 000 HUF
Maklári Mösler Endre (?-?) ~1930. Lenti Béla Emlékverseny - MASZ Pestvidéki Kerülete fém díjérem füllel, Ludvig BP gyártói jelzéssel (40mm) T:1-
32202.

Maklári Mösler Endre (?-?) ~1930. "Lenti Béla Emlékverseny - MASZ Pestvidéki Kerülete" fém díjérem füllel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:1-

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF