Military

Number of items: 159

1859. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel, mellszalagon T:2 ph., patina / Hungary 1859. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on the edge, with shaft ear, on ribbon C:XF edge error, patina NMK 133.
34037.

1859. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel, mellszalagon T:2 ph., patina / Hungary 1859. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, with shaft ear, on ribbon C:XF edge error, patina NMK 133.

50 000 HUF
135,14
147,06
1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in very good condition NMK 231.
34038.

3 200 HUF
8,65
9,41
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.
34039.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.

2 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül, műanyag tokban T:2 ph Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon in a plastic hard case C:XF edge error NMK 249.
34040.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, műanyag tokban T:2 ph Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon in a plastic hard case C:XF edge error NMK 249.

2 400 HUF
34041.

2 000 HUF
34042.

55 000 HUF
148,65
161,76
1908. Katonai Jubileumi Kereszt bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina NMK 269
34043.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina NMK 269

4 000 HUF
1908-1930. 6xklf szalagsáv viselési sorként összeállítva: K. u. K. I.o. Vitézségi Érem, Vöröskereszt II. osztályú díszjelvénye, I.F.J. Jubileumi emlékérem a fegyveres erő számára, Katonai Jubileumi Kereszt, Mária Kereszt, Német Vöröskereszt érdemérem T:1
34044.

20 000 HUF
54,05
58,82
1914. Honvéd roham egyoldalas bronz plakett, hátoldalán BSW (Bruder Schneider Wien) gyártói jelzéssel. Szign.:Murányi Gyula (35x40mm) T:1-,2 hátoldalán karc / Hungary 1914. Honved Assault one-sided bronze plaque with BSW (Bruder Schneider Wien) makers mark on reverse. Sign.:Gyula Murányi (35x40mm) C:AU,XF scratches on reverse HP 3714
34045.

1914. "Honvéd roham" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán "BSW (Bruder Schneider Wien)" gyártói jelzéssel. Szign.:Murányi Gyula (35x40mm) T:1-,2 hátoldalán karc / Hungary 1914. "Honved Assault" one-sided bronze plaque with "BSW (Bruder Schneider Wien)" maker's mark on reverse. Sign.:Gyula Murányi (35x40mm) C:AU,XF scratches on reverse HP 3714

12 000 HUF
32,43
35,29
1915. Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae ezüstözött Zn patrióta medál (23x19mm) T:1- patina, a fül letört Hungary 1915. Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae (The Hope of our Country is our Lady) silver-plated Zn patriotic pendant (23x19mm) C:AU patina, missing ear
34046.

1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae" ezüstözött Zn patrióta medál (23x19mm) T:1- patina, a fül letört Hungary 1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae (The Hope of our Country is our Lady)" silver-plated Zn patriotic pendant (23x19mm) C:AU patina, missing ear

4 000 HUF
1915-1929. 4xklf szalagsáv viselési sorként összeállítva: K.u.K. Bronz Katonai Érdemérem, Károly Csapatkereszt, Sebesültek Érme nem hadi eszköztől sérültek számára, Magyar Háborús Emlékérem T:2
34047.

16 000 HUF
43,24
47,06
1915-1940. 4xklf szalagsáv viselési sorként összeállítva: K.u.K. Bronz Katonai Érdemérem, I és II. Vitézségi Ezüstérmek, HM-Nemzetvédelmi Kereszt T:2
34048.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF